Start tuinonderhoud Allegria in Vathorst

Half maart 2010 zetten medewerkers van de Groen- en klussengroep De Brinkhorst van zorginstelling Amerpoort de eerste spade in de grond van de moestuin voor het complex Allegria in Vathorst, Amersfoort. De Alliantie stelt de tuin beschikbaar aan Amerpoort. In ruil daarvoor onderhoudt de groep het openbaar groen rondom Allegria. De oogst van de moestuin wordt verkocht in de winkel bij natuurboerderij De Brinkhorst in Vathorst. Lees verder >>
Samenwerking met VvE-beheerder uit Deventer
De Alliantie VvE Diensten heeft de VvE-portefeuille van het bedrijf Domus VvE Beheer uit Deventer overgenomen. Domus blijft onder die handelsnaam werken vanuit Deventer maar medewerkers en klanten (circa 200 Verenigingen van Eigenaren) gaan vallen onder de Alliantie VvE Diensten uit Hilversum.
Lees verder >>
www.jimschuyt.nl live
De website jimschuyt.nl is in de lucht. In mei 2006 begon Jim Schuyt als eerste corporatiedirecteur wekelijks een weblog bij te houden binnen de website van de Alliantie.
Jim Schuyt schrijft over actuele ontwikkelingen bij de Alliantie en over het thema wonen en woningcorporaties. Inmiddels heeft hij meer dan 170 weblogs geschreven. Het is daarom tijd voor een volgende stap in de vorm van een eigen website. Lees verder >>